czwartek, 8 listopada 2012

Victoria's Secret Angels 2012




 Wczorajszego wieczoru odbył się najbardziej oczekiwany pokaz bielizny. Za jego sprawą Nowy Jork zmienił się w „Miasto Aniołów”. Aniołki Victoria’s Secret zachwycały nie tylko urodą, ale również bajeczną bielizną, połączoną z fantazyjnymi skrzydłami, pióropuszami i innymi dodatkami. Na wybiegu mogliśmy podziwiać także Polkę, Magdalenę Frąckowiak. Modelka ubrana była w wielkie, błękitne skrzydła i wysadzany kryształkami Swarovskiego komplet Victoria’s Secret, w tym samym odcieniu. Jak Wam podoba się stylizacja Magdy? My jesteśmy zachwycone! Muzycznymi gwiazdami w tym roku byli Rihanna, Justin Bieber oraz Bruno Mars.



















  Już 4 grudnia stacja CBS wyemituje cały pokaz, nie możecie go przegapić!



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz