Wczorajszego wieczoru odbył się najbardziej oczekiwany pokaz bielizny.
Za jego sprawą Nowy Jork zmienił się w „Miasto Aniołów”. Aniołki
Victoria’s Secret zachwycały nie tylko urodą, ale również bajeczną
bielizną, połączoną z fantazyjnymi skrzydłami, pióropuszami i innymi
dodatkami. Na wybiegu mogliśmy podziwiać także Polkę, Magdalenę
Frąckowiak. Modelka ubrana była w wielkie, błękitne skrzydła i wysadzany
kryształkami Swarovskiego komplet Victoria’s Secret, w tym samym
odcieniu. Jak Wam podoba się stylizacja Magdy? My jesteśmy zachwycone!
Muzycznymi gwiazdami w tym roku byli Rihanna, Justin Bieber oraz Bruno
Mars.
Już 4 grudnia stacja CBS wyemituje cały pokaz, nie możecie go
przegapić!

















Brak komentarzy:
Prześlij komentarz