poniedziałek, 24 września 2012

LET'S START LEARNING!!



Co  prawda rozpoczęcie roku szkolnego mamy już za sobą, ale niektórzy wyrośli już z wieku szkolnego i mają przed sobą rozpoczęcie roku akademickiego. Dla tych którzy zaczynają naukę w dniu 1 października przygotowałyśmy stylizacje która naszym zdaniem doskonale pasuję na tę okazje.


Klasyczną biała koszulę  połączyłyśmy z koralową plisowaną spódnicą oraz wstążką wiązana pod szyją, która dodaję elegancji. Do tego czarne buty na platformie, skarpety, retro torebka, pierścionek z białym oczkiem i klipsy. 



koszula - Vero Moda
spódnica - second-hand (DOSTĘPNA W SPRZEDAŻY)
buty - forever21
skarpety - no name
wstążka pod szyją - pasmanteria
torebka -no name
klipsy -no name
pierścionek - Glitter


Naszym zdaniem takie niebanalne połączenie doda pewności siebie i zapewni dobry start, jednak dla tych, którzy wolą mniej wyzywający styl szykujemy inny wariant stylizacji, który niebawem ukaże się na blogu.
Śledźcie nas na bieżąco! 
Pozdrawiamy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz