Co prawda rozpoczęcie
roku szkolnego mamy już za sobą, ale niektórzy wyrośli już z wieku szkolnego i
mają przed sobą rozpoczęcie roku akademickiego. Dla tych którzy zaczynają naukę
w dniu 1 października przygotowałyśmy stylizacje która naszym zdaniem doskonale
pasuję na tę okazje.
Klasyczną biała koszulę
połączyłyśmy z koralową plisowaną spódnicą oraz wstążką wiązana pod
szyją, która dodaję elegancji. Do tego czarne buty na platformie, skarpety,
retro torebka, pierścionek z białym oczkiem i klipsy.
koszula - Vero Moda
spódnica - second-hand (DOSTĘPNA W SPRZEDAŻY)
buty - forever21
skarpety - no name
wstążka pod szyją - pasmanteria
torebka -no name
klipsy -no name
pierścionek - Glitter
Naszym zdaniem takie niebanalne połączenie doda pewności
siebie i zapewni dobry start, jednak dla tych, którzy wolą mniej wyzywający
styl szykujemy inny wariant stylizacji, który niebawem ukaże się na blogu.
Śledźcie nas na bieżąco!
Pozdrawiamy
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz